TOP 4 ideed (2019/2020)

WIMB (“Where is my bus?”) äpirakendus, mis annaks infot maaliinide busside asukohtade kohta. Probleem, mida lahendatakse- maaliini bussipeatustes puudub info, kuna buss jõuab või kui kahtlustad, et oled bussist maha jäänud, siis saab seda rakenduse abil kontrollida.

Vihmavarjuhoidjad: idee – pakkuda lahendust vihmavarjude kuivatamise probleemile- meeskond on välja mõelnud ja valmistanud puidust vihmavarjude kuivatamiseks mõeldud alused, mis aitaks hoida kokku ruumi, oleks visuaalselt kenad ning funktsionaalsed.  Peamised kliendid võiksid olla asutused ja ettevõted (nt kohvikud ja restoranid). Valminud on toote prototüüp.

„Tark käsi“- nahast käepaelad, mis abistavad õpilasi kooltöödes ning on samal ajal ka kaunid ehted, mis sobivad nii poistele kui tüdrukutele. Tooted valmivad õpilaste poolt Taska nahatöökojas.  Peamised kliendid on kooliõpilased. Valminud on esimesed prototüübid.

Le Nerd- arvutimängurite kohvik Le Nerd. Esialgne idee oli luua selline kohvik/noortetuba Tartusse, kuid hetkel soovitakse alustada üritustesarjaga, mis tooks kokku 10-16 aastaseid Tartu noori, millest hiljem võiks välja kasvada füüsiline kohvik. Idee autorite arvates on Tartus puudu koht, kus noored mänguhuvilised saaksid koos käia, oma kogemusi vahetada ja koos aega veeta.

Galerii finaalvõistlusest Spark Demos